Tento web používá k poskytování služeb, výběru reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Podrobnější informace o cookies Souhlasím

 

Mikroskopie se stala jednou z hlavních výzkumných metod v biologii, medicíně a materiálových vědách. Otevíráme pro Vás soutěž, připravenou ve spolupráci s Československou mikroskopickou společností, která věnovala ceny, výzkumnou infrastrukturou Czech-BioImaging a časopisu Scientific American.

 

Termín soutěže:

Soutěž začíná zveřejněním na webech pořadatelů 1. srpna 2020 v 12.00 hod. a končí 30. září 2020 v 24.00 hodin.

 

Soutěžní ceny:

K zodpovězení je 10 otázek a cenami jsou pro nejúspěšnější řešitele na 1. - 10. místě roční předplatné časopisu Scientific American a kniha "Svět pod mikroskopem pro kluky, holky a jejich rodiče", pro řešitele na 11. - 20. místě kniha "Svět pod mikroskopem pro kluky, holky a jejich rodiče".

 

Podmínky soutěže:
Soutěž je vypsána pro studenty všech typů škol kromě škol vysokých a je určena pro jednotlivce. Každý student může soutěžit pouze jednou.
Soutěží se výhradně vyplněním elektronického formuláře na adrese https://app.greception.com/form/e2e567b1/ .
Vítězové budou vyrozuměni e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedli ve formuláři.

 

Pravidla při vyhodnocování:
Hodnocení bude probíhat podle následujících pravidel:
U otázek může být správně i více než jedna odpověď, u každé z otázek je ale vždy alespoň jedna odpověď správná. Každá správná odpověď je ohodnocena 1 bodem; v případě označení špatné odpovědi je otázka automaticky ohodnocena 0 body.
Pořadí bude stanoveno podle počtu získaných bodů. V případě, že vícero výherců dosáhne shodného počtu bodů, bude vítězi určeni z jejich řad losováním.

 

Odpovědi na některé otázky můžete nalézt právě ve speciální příloze. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo soutěž zrušit nebo termín uzávěrky prodloužit.

 

Přejeme vám zajímavé soutěžení a těšíme se na vaše odpovědi.

Pavel Hozák, ředitel výzkumné infrastruktury Czech-BioImaging
Vladislav Krzyžánek, předseda Československé mikroskopické společnosti
Bohumil Bouzek, šéfredaktor Scientific American, české vydání

 

 

Pokud využíváte gReception poprvé, budete požádán(a) o registraci. V tomto případě, prosím, uveďte Vaši e-mailovou adresu, na kterou bude systémem zaslán ověřovací e-mail pro dokončení registrace.

Tento e-mail bude odeslán z adresy noreply@greception.com. Pokud ověřovací e-mail nedostanete do 10 minut, zkontrolujte, zdali není mezi nevyžádanou poštou. V případě přetrvávajících problémů s registrací nás prosím kontaktujte na adrese help@greception.com.

Pokud využíváte gReception opakovaně, prosím, přihlaste se Vaší zaregistrovanou emailovou adresou.

Počet znaků: