Tento web používá k poskytování služeb, výběru reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Podrobnější informace o cookies Souhlasím

2018 - Soutěž o nejlepší PhD disertaci s významným využitím mikroskopických technik

 

Podmínky účasti:

  1. Soutěže se mohou účastnit PhD disertanti, kteří disertaci obhájili v intervalu 24 měsíců před konečným termínem odevzdání přihlášky do soutěže.
  2. Disertant nebo školitel musí být v době podání práce do soutěže členem ČSMS.

Komentář: 
V práci nemusí být nutně navržena nová technika, software či navržen zcela nový přístroj. Použití mikroskopických technik by však mělo vést k novým, kvalitním výsledkům a mikroskopie by měla podstatnou měrou přispívat k výsledkům práce. Vědecká hodnota získaných výsledků musí být dokumentována způsobem obvyklým v oboru – např. doložením alespoň dvou článků publikovaných nebo přijatých k publikaci v mezinárodním peer-review časopise s impakt faktorem, doložením patentu apod.

Kompletní pravidla soutěže o nejlepší PhD. disertaci na stránkách ČSMS

TERMÍN PRO ZASLÁNÍ PŘÍHLÁŠEK JE NEJPOZDĚJI 24:00 DNE 31. března 2018 !

 

V případě technických potíží prosím kontaktujte: info@mikrospol.cz, nebo help@greception.com

 

 

 

Pokud využíváte gReception poprvé, budete požádán(a) o registraci. V tomto případě, prosím, uveďte Vaši e-mailovou adresu, na kterou bude systémem zaslán ověřovací e-mail pro dokončení registrace.

Tento e-mail bude odeslán z adresy noreply@greception.com. Pokud ověřovací e-mail nedostanete do 10 minut, zkontrolujte, zdali není mezi nevyžádanou poštou. V případě přetrvávajících problémů s registrací nás prosím kontaktujte na adrese info@mikrospol.cz.

Pokud využíváte gReception opakovaně, prosím, přihlaste se Vaší zaregistrovanou emailovou adresou.

Počet znaků: